Dnia 24.06.2026r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026. Zebranych powitała Pani Dyrektor, a następnie wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców podziękowała Rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz przedszkola. Podczas uroczystości przedszkolaki z każdej grupy pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Na koniec na wszystkie dzieci czekał pyszny poczęstunek. Był to dzień wielu wzruszeń, podziękowań oraz pożegnań.
Starszakom opuszczającym nasze przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć naukę w szkole podstawowej życzymy nowych, wspaniałych przyjaciół, uśmiechu i samych radosnych chwil. Powodzenia w szkole!
Misja przedszkola:
Naszym marzeniem jest, aby dzieci bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu osiągnęły granice, które będą nas zdumiewały. Aby były niezwykle pomysłowe, miały bogaty zasób słów, rysowały, malowały i tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy.

18-400 Łomża
ul Sikorskiego 216